!!! Bezpieczny hotel - środki ostrożności w okresie COVID-19 !!!

Hotel nad morzem dla rodzin z dziećmi

 

Pozwól sobie na urlop wypełniony aktywnością i relaksem w pięknych okolicznościach polskiej przyrody. Zastanawiasz się, gdzie wybrać się nad morze z dziećmi, na niezapomniane wakacje? Nasz hotel nad Morzem Bałtyckim spełni wszystkie Twoje oczekiwania – to przyjazne miejsce, w którym rodziny z dziećmi zdecydowanie nie będą się nudzić. Oprócz fantastycznych widoków i malowniczej plaży położnej nieopodal, kompleks proponuje szereg atrakcji dla zarówno młodszych, jak i trochę starszych pociech.

Hotel przyjazny dzieciom

Wybierając lokalizacje na wyczekany i zasłużony odpoczynek, warto znaleźć obiekt, który oprócz uroków nadmorskich klimatów, może też zaproponować dodatkowe urozmaicenia pobytu. Nasz hotel z basenem nad morzem pozwoli najmłodszym, a także rodzicom i opiekunom na spędzanie wolnego czasu na pływaniu zarówno podczas słonecznego dnia, jak i niepogody. Dodatkowo w sezonie letnim w kompleksie jest animator, który dba o zapewnienie interesujących aktywności dla pociech – dostępne jest między innymi malowanie twarzy oraz zajęcia plastyczne. Na terenie znajdują się również korty tenisowe, boiska do gry w piłkę, sala gier czy kręgielnia.

Wakacje nad morzem ‒ atrakcje dla całej rodziny

Jednym z ciekawszych elementów są zabawy terenowe, w tym podchody czy zabawa w piratów poszukujących skarbu. To świetny sposób na zachęcenie pociech do brania udziału w kreatywnych atrakcjach. Nasz kompleks jest przyjazny dzieciom w każdym wieku. Wśród udogodnień dla wczasowiczów jest nie tylko basen czy sauna, ale też wiele innych sposobów na wypełnienie urlopu atrakcjami. Polecamy naszą ofertę skierowaną dla rodzin, które nie wiedzą, gdzie udać się nad Morze Bałtyckie i maksymalnie wypocząć korzystając z malowniczych okoliczności. Dajemy możliwość spędzenia komfortowych wakacji pełnych relaksu albo aktywności – w zależności od potrzeb!

Regulamin Sali Zabaw w Hotelu Jan ****
1.    Wykupienie biletu do Sali Zabaw w Hotelu Jan **** jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu .
2.    Wstęp oraz korzystanie z Sali Zabaw jest odpłatne – płatność tylko gotówką. Zasady odpłatności określa aktualny cennik. Cena naliczana jest według modelu : Opłata za pierwsze 60minut, a następnie dopłata za przekroczenie czasu  za każde rozpoczęte 15minut.
3.    Za bilet wykupiony, a niewykorzystany, jak również za niewykorzystany czas nie przysługuje zwrot całości, ani części ceny biletu.
4.    Opłata za pobyt dziecka regulowana jest przed wejściem do Sali Zabaw.
5.    Opiekun dziecka korzystającego z Sali Zabaw ma obowiązek zapoznania się z regulaminem, tabliczkami informacyjnymi, znakami i instrukcją użytkowania oraz przekazania zasad bezpieczeństwa dziecku .
6.    Właściciel oraz personel nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób i dzieci przebywających na ternie Sali Zabaw w Hotelu Jan ****
7.    Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają wyłącznie rodzice / opiekunowie.
8.    Dzieci nie mogą przebywać na terenie Sali Zabaw  bez opieki rodzica.  
9.    Ostatnie wejście do Sali Zabaw jest możliwe 1h 15 min przed zamknięciem.
10.    Przed wejściem do Sali Zabaw dzieci i rodzice zobowiązani są do zdjęcia obuwia oraz odzieży wierzchniej. Na terenie Sali Zabaw przebywać można wyłącznie bez obuwia, w skarpetkach.
11.    Obowiązkowo wszyscy zmieniają skarpetki na czyste, nieużywane. Zarówno dzieci jak i dorośli. Skarpetki można zakupić w kasie Sali Zabaw.
12.    Przed wejściem do Sali Zabaw każde dziecko otrzymuje opaskę, gdzie znajduje się imię dziecka oraz czas wejścia. Dziecko powinno ją nosić przez cały okres pobytu w Sali Zabaw.
13.    Rodzice/ opiekunowie zobowiązani są do tego, by pouczyli dzieci by przestrzegały następujących zasad:
- nie należy popychać innych dzieci oraz  biegać
- nie należy wnosić własnego jedzenia i napojów na teren Sali Zabaw
14.    Jedzenie oraz napoje zakupione w kawiarni Sali Zabaw można spożywać wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych..
15.    Z urządzeń, zabawek znajdujących się na terenie Sali Zabaw w Hotelu Jan **** należy korzystać zgodnie  z ich pierwotnym przeznaczeniem . Za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają ich rodzice / opiekunowie i  są oni zobowiązani do naprawy bądź odkupienia uszkodzonych urządzeń lub zabawek .
16.    Zabrania się wynoszenia zabawek z Sali Zabaw w Hotelu Jan ****
17.    Do Sali Zabaw w Hotelu Jan **** zabrania się wnoszenia własnych zabawek oraz innych rekwizytów mogących narazić na uszkodzenie ciała bawiące się dzieci,        a przed rozpoczęciem zabawy należy opróżnić kieszenie ze wszystkich przedmiotów i pozbyć się gumy do żucia.
18.    Rodzice / opiekunowie zobowiązani są do zdjęcia dzieciom łańcuszków, kolczyków oraz innych ozdób czy elementów stroju mogących stanowić potencjalne niebezpieczeństwo dla pozostałych bawiących się w Sali Zabaw.
19.    Za rzeczy zagubione lub pozostawione w Sali Zabaw, obsługa i Właściciele Hotelu Jan **** nie odpowiadają.   
20.    Na terenie Sali Zabaw zabrania się :
- wspinania po zewnętrznych i wewnętrznych ściankach konstrukcji
- zjeżdżania głową w dół, skakania na zjeżdżalni , wchodzenia na nią od strony pochylnej oraz poruszania się po niej w kierunku przeciwnym niż    kierunek zjeżdżania,
- wchodzenia w obszary, które są wyłączone z zabawy ( obszar obok konstrukcji)
- rzucania piłeczkami
- zachowywania się w sposób zagrażający innym dzieciom
- zachowywania się w sposób narażający urządzenia na uszkodzenia
- wnoszenia oraz spożywania jakiegokolwiek jedzenia, żucia gumy oraz picia napojów podczas zabawy  
21.    Hotel Jan **** przewiduje możliwość prowadzenia animacji poza Salą Zabaw, w tym poza budynkiem,  lecz każdorazowo na ternie należącym do hotelu.  
22.    W trosce o zdrowie wszystkich użytkowników  Sali Zabaw, osoby z ewidentnymi objawami przeziębienia bądź innej choroby, nie będą wpuszczane.
23.    Hotel Jan **** zastrzega sobie prawo do czasowego ograniczenia wstępu ze względu na przekroczenie maksymalnej ilości osób korzystających.
24.    Obowiązuje całkowity zakaz wstępu do Sali Zabaw osobom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub dopingujących, jak również wnoszenia oraz spożywania  owych używek na teren Sali Zabaw .
25.    Obowiązuje całkowity zakaz wprowadzenia zwierząt na teren Sali Zabaw.
26.    Hotel Jan **** zastrzega sobie prawo do zmiany oferty zajęć i godzin otwarcia Sali Zabaw.
27.    Salę zabaw można zarezerwować w celu zorganizowania przyjęcia urodzinowego.  Zasady odpłatności określa aktualny Cennik.
28.    Dla zapewnienia dzieciom całkowitego bezpieczeństwa Sala Zabaw jest monitorowana. Monitoring nie będzie naruszał dóbr osobistych klientów. Wchodząc na teren Sali Zabaw Klienci wyrażają zgodę na zapis wizerunku Klientów i osób znajdujących się pod ich opieką.
29.    Właściciel Sali Zabaw  nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki powodujące uszczerbek na zdrowiu lub śmierć, a nie spowodowane z winy urządzeń, wyposażenia bądź pracowników Sali Zabaw. Wszelkie roszczenia zgłoszone po wizycie lub zabawie uznane zostaną za nie powstałe na Sali Zabaw.
30.    Personel Sali Zabaw uprawniony jest do natychmiastowego wyproszenia z Sali Zabaw osób naruszających niniejszy Regulamin, bez prawa do zwrotu uiszczonej opłaty.                                
                                                            
                     Regulamin zaczyna obowiązywać z dniem 19.07.2022r

 

 
Do góry Drukuj

OFERTY SPECJALNE

Poprzedni
Poprzedni
 • min_

  Ferie zimowe nad Morzem 2024

  PARK WODNY CZYNNY CODZIENNIE

 • min_

  Święta Bożego Narodzenia 2023r.

  Święta Bożego Narodzenia 2023 r.

 • min_

  Aktywny senior

  „ Nie starzeje się ten kto nie ma na to czasu ‘’

 • min_

  Tydzień dla zdrowia

  Z nami przywrócisz równowagę w Twoim organizmie oraz sprawność i kondycję!

 • min_

  Uroki Jesieni nad morzem

  Uroki Jesieni nad morzem 1.10 - 12.11.2023

 • min_

  Romantyczny weekend we dwoje

  Weekend we dwoje to oferta dla tych , którzy chcą sprawić miłą niespodziankę ukochanej osobie.

 • min_

  Babie Lato

  Oferta ważna od 03.09-01.10.2023r.

 • min_

  Zimowy relax nad morzem

  12.11-14.01.2024 r. (z wyłączeniem terminu ofert specjalnych np. Świąt itd)

 • min_

  Pakiet Sylwestrowy 2023/2024

  Sylwester 2023/2024

Następny

LOKALIZACJA

Mapka - Hotel Jan
 
 
Kropla Bałtyku Krop Trade Zakłady drzewne Poldan Park Wodny Jan Kropla Bałtyku Krop Trade Zakłady drzewne Poldan Park Wodny Jan
76-153 Darłowo, ul. Słowiańska 24, recepcja@hoteljan.pl
Hotel Jan © 2023
Projekt i wykonanie: bmedia