• https://www.hoteljan.pl/upload/top/park-wodny-jan/2021_parkwodny_02.jpg
  • https://www.hoteljan.pl/upload/top/park-wodny-jan/2023_parkwodny_03.jpg

Kompleks Wodny Jan

W trakcie pobytu w Hotelu Jan goście mają możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy basenów, która czynna jest codziennie. Znajdziesz tutaj basen sportowy, basen rekreacyjny wraz z dziką rzeką i biczami wodnymi oraz basen dla dzieci.

Jest to świetna propozycją dla osób chcących utrzymać dobrą formę przez cały rok, a pływanie to aktywność lubiana zarówno przez starszych, jak i młodszych Gości. Specjalnie dla najmłodszych pływaków przygotowaliśmy płytszą strefę.

Z basenów mogą korzystać również osoby, które nie są Gośćmi hotelu.

Bilety wstępu na basen można kupić w recepcji głównej Strefy Aqua.

Szanowni Państwo, w związku z trwającymi w Parku Wodnym Jan pracami modernizacyjnymi i technicznymi, poszczególne atrakcje będą systematycznie wyłączane z użytku.

Tutaj nie ma czasu na nudę, nawet wtedy, gdy pogoda nie rozpieszcza! Kompleks Wodny w Darłówku nad morzem to rewelacyjne miejsce dla całej rodziny. W sezonie letnim odpoczniesz od zatłoczonych plaż, a w pozostałych miesiącach będziesz mógł cieszyć się rozrywką i wypoczynkiem w słonej, ale przyjemnie ciepłej wodzie.

Kompleks Wodny w Darłówku — moc zabawy nie tylko w wodzie

Odwiedź Kompleks Wodny nad morzem i przekonaj się, jak wiele atrakcji przygotowaliśmy dla naszych Gości! Baw się i odpoczywaj w doskonale utrzymanych wnętrzach placówki i skorzystaj z bogatej oferty wellness&spa.

Sprawdź pozostałe atrakcje jakie są dostępne w budynku Kompleksu Wodnego! Są to między innymi: kręgielnia, w której organizujemy przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy nowoczesne tory przystosowane do rozgrywki maksymalnie ośmiu graczy. Spragnionych relaksu i wyciszenia zapraszamy do Świata Saun, gdzie czeka sauna infrared i tradycyjna sauna fińska. Atrakcyjne cenowo bilety umożliwiają korzystanie z dobrodziejstw tej strefy bez limitu czasowego.

Cennik oraz szczegółowe informacje:Atrakcyjna lokalizacja:

Mapka sytuacyjna • Hotel Jan
  • Darłówko - jedna z najbardziej urokliwych miejscowości polskiego Wybrzeża.
  • 40 mertów od morza
  • Hotel z Kompleksem Basenów
  • Bliskie sąsiedztwo z portem (800 m)

Atutem są szerokie piaszczyste plaże, czysta woda i wspaniały, morski mikroklimat.

Znakomite tereny spacerowe, liczne trasy rowerowe, to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu.