• https://www.hoteljan.pl/upload/top/dzieci/20231201_161213.jpg
  • https://www.hoteljan.pl/upload/top/dzieci/20231201_161202.jpg
  • https://www.hoteljan.pl/upload/top/dzieci/20231201_161158.jpg
  • https://www.hoteljan.pl/upload/top/dzieci/20231201_161206.jpg
  • https://www.hoteljan.pl/upload/top/dzieci/20231201_161210.jpg

Hotel przyjazny dzieciom


Wybierając lokalizacje na wyczekany i zasłużony odpoczynek, warto znaleźć obiekt, który oprócz uroków nadmorskich klimatów, może też zaproponować dodatkowe urozmaicenia pobytu. Hotel Jan z basenem nad morzem pozwoli najmłodszym, a także rodzicom i opiekunom na spędzanie wolnego czasu na pływaniu zarówno podczas słonecznego dnia, jak i niepogody. Dodatkowo w sezonie letnim w obiekcie jest animator, który dba o zapewnienie interesujących aktywności dla pociech – dostępne jest między innymi malowanie twarzy oraz zajęcia plastyczne. Na terenie znajdują się również korty tenisowe, boiska do gry w piłkę, sala gier oraz sala zabaw a także kręgielnia.

Jednym z ciekawszych elementów są zabawy terenowe, w tym podchody czy zabawa w piratów poszukujących skarbu. To świetny sposób na zachęcenie pociech do brania udziału w kreatywnych atrakcjach. Nasz kompleks jest przyjazny dzieciom w każdym wieku. Wśród udogodnień dla wczasowiczów jest nie tylko basen czy sauna, ale też wiele innych sposobów na wypełnienie urlopu atrakcjami. Polecamy naszą ofertę skierowaną dla rodzin, które nie wiedzą, gdzie udać się nad Morze Bałtyckie i maksymalnie wypocząć korzystając z malowniczych okoliczności. Dajemy możliwość spędzenia komfortowych wakacji pełnych relaksu albo aktywności – w zależności od potrzeb!

Jako Hotel Przyjazny Dzieciom posiadamy w karcie restauracyjnej menu skierowane do najmniejszych Gości, a jeśli Twoja pociecha woli jeść będąc w krzesełku udostępnimy Ci je na życzenie podczas przebywania w części jadalnianej bądź restauracyjnej, a nawet masz możliwość wypożyczenia go do pokoju. Jeśli chcesz wypełnić dziecku czas spędzany w restauracji możesz wypożyczyć w recepcji różnorodne książeczki, gry planszowe bądź puzzle. Na Twoją prośbę bezpłatnie wyposażymy pokój w wanienkę, nakładkę na sedes lub podnóżek, aby pobyt z dzieckiem był jeszcze bardziej komfortowy. Za dodatkową opłatą skorzystasz także z łóżeczka drewnianego lub turystycznego wyposażonego w pościel.Atrakcyjna lokalizacja:

Mapka sytuacyjna • Hotel Jan
  • Darłówko - jedna z najbardziej urokliwych miejscowości polskiego Wybrzeża.
  • 40 mertów od morza
  • Hotel z Kompleksem Basenów
  • Bliskie sąsiedztwo z portem (800 m)

Atutem są szerokie piaszczyste plaże, czysta woda i wspaniały, morski mikroklimat.

Znakomite tereny spacerowe, liczne trasy rowerowe, to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu.