• https://www.hoteljan.pl/upload/top/strefa-saun/20231201_162450.jpg
  • https://www.hoteljan.pl/upload/top/strefa-saun/20231201_162454.jpg

STREFA SAUN

To miejsce w Strefie Wellness, w której z pewnością się odprężysz i naturalnie oczyścisz swoje ciało. Nasza oferta daje możliwość wybory sauny według własnych preferencji dotyczących odpowiedniej temperatury oraz wilgotności.

 

SAUNA FIŃSKA

Sauna sucha wykazuje wszechstronny wpływ na organizm, który podczas rytuału poddany jest działaniu suchego, gorącego powietrza. Pod wypływem wysokiej temperatury rozszerzają się pory, a toksyny usuwane są wraz z potem. Wysoka temperatura wpływa także na obniżenie ciśnienia krwi, a dodatkowo gwarantuje efekt odprężenia i relaksacji. Kolejnym atutem korzystania z sauny fińskiej jest fakt, iż pobudza ona aktywność układu krążenie i poprawia przemianę materii wspomagając przez to proces odchudzania.

Temperatura waha się w granicach 85-100°C

 

SAUNA INFRARED

Sauny na podczerwień są jedną z nowszych technologii w świecie SPA. Podczas sesji pory się dokładnie oczyszczają, co wspomaga działanie układu odpornościowego oraz usuwanie toksyn z organizmu. Ciepło wytwarzane w saunie pomaga rozluźnić mięśnie oraz zmniejszyć ogólne napięcie ciała, a to pozwala na głębokie odprężenie. Poprzez podniesienie temperatury ciała poprawia się krążenie krwi, a także wspomaga proces przemiany materii.

Temperatura waha się w granicach 45-50°C

 

BECZKA LODOWA I WODOSPAD

Po sesji w saunie fińskiej najlepiej schłodzić swoje ciało, dlatego przygotowaliśmy coś co z pewnością je orzeźwi kiedy będzie rozgrzane. Kąpiel w beczce pobudzi również Twoje krążenie i przywróci równowagę po wizycie w saunie suchej. A dla mniej odważnych jest dostępny zimny wodospad.


Cennik oraz szczegółowe informacje:Atrakcyjna lokalizacja:

Mapka sytuacyjna • Hotel Jan
  • Darłówko - jedna z najbardziej urokliwych miejscowości polskiego Wybrzeża.
  • 40 mertów od morza
  • Hotel z Kompleksem Basenów
  • Bliskie sąsiedztwo z portem (800 m)

Atutem są szerokie piaszczyste plaże, czysta woda i wspaniały, morski mikroklimat.

Znakomite tereny spacerowe, liczne trasy rowerowe, to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu.